26773.png

ЕЛ.МАШИНКА ЗА МЕЛЕЊЕ ХБ-3415 бл

3,850.00ден

Моќност1200W Напон 220-240V 3 челични ножеви за сецкање фин нож за сецкање (3 мм) нож за сечење (5 мм) нож за сечење (7 мм) нож за сечење од не'рѓосувачки челик
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ028078 Категории ,
Погледни кошничка