22875.png

ЕЛ.МАШИНКА ЗА МЕЛЕЊЕ ХБ-3450

4,900.00ден

Моќност 1600W Напон 220-240V Ниво на бучава 50 / 60Hz Челични ножеви за сецкање Нож за сечење од не'рѓосувачки челик Додатоци за колбаси Бакарен мотор
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ026487 Категории ,
Погледни кошничка