36889.png

ЕЛ.МИНИ ШПОРЕТ ХБ-9320

4,500.00ден

Моќност 1420 w Капацитет од 38л Внатрешна комора Прилагодлив термостат Температурна вредност 50c - 320 c Тајмер за 90 минути Работен напон 220v
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ021758 Категории ,
Погледни кошничка