12465.png

ЕЛ.СКАРА ХБ-535

2,700.00ден

Моќност 1250w Нелеплива површина за обложување Лесна плоча од алуминиум Прилагодлив термостат
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ022915 Категории ,
Погледни кошничка