12466.png

ЕЛ.СКАРА ХБ-536

2,600.00ден

Моќност 1250W Напон 220-240V / 50-60Hz Лесна за одржување Нелеплива површина Нозе кои спречуваат лизгање Елементи од нерѓосувачки челик Отпорна на високи температури и гребнатини Прилагодлива температура која се регулира Димензии 255 x 305 mm
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ024339 Категории ,
Погледни кошничка