27184.png

ЕЛ.СКАРА ХБ-540

4,900.00ден

моќност 1600W напон 230V- 50Hz површина 34 см прилагодлива висина 5 нивоа на температура капак опремен со систем за проветрување вклучен прибор за скара - четка за скара, вилушка, клешти и бришач лесно се чисти и одржува
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ024353 Категории ,
Погледни кошничка