33510_2.png

ЗАКАЧАЛКА ВАКУМ Л-00722

160.00ден

Материјал: Пластика Механизам: вакум
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ017221 Категории ,
Погледни кошничка