35144.png

ЗАКАЧАЛКА ЗА КРЕВЕТЧЕ 6328

660.00ден

Материјал пластика Возраст 0+ месеци Димензии 20 x 23 x 8 cm Закачалка со интересни и шарени играчки, и придонесува за аудитивниот и визуелниот развој на бебето. Закачалката е опремена со многу убав звук и весела музика, која помага да се стимулира аудитивниот развој на бебето Светли бои, кои помагаат брзо да се привлече вниманието на бебето и да се смири расположението на вашето бебе Производот е изработен од безбедносен материјал, и е нетоксичен Вклучува три помали висечки играчки за сконцентрираност на бебето
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ806121 Категории ,
Погледни кошничка