33529_2.png

ЗАКАЧАЛКИ ЗЕН 2/1 Л-00650

50.00ден

Материјал: Пластика Димензии на производот: 12,5x11,5x4 cm Механизам: Лепенка
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ016507 Категории ,
Погледни кошничка