32985_2.png

ЗАШТИТЕН СЕТ ЗА ДЕЦА АСК820

1,350.00ден

Материјал: пластика Пакување: 26 броја Заштитниот сет содржи: 2 стопери за врата, 4 заштитници за маса, 2 заштитници за фиока, 2 заштитници за прозор, 12 заштитници за штекет, 2 мини заштитници за плакар и 2 заштитници за плакар
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ928205 Категории ,
Погледни кошничка