32980_2.png

ЗАШТИТНИК ЗА ПРОЗОРЕЦ АСК813

90.00ден

Материјал: пластика Лесен за домашна употреба и заштита на вашето дете Пакување: 1 број
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ928137 Категории ,
Погледни кошничка