37469_2.png

КАНИСТЕР РЕИНБОУ Ц-00424 ЛИЛА 660цц

110.00ден

Стаклена тегла Виножито со елегантен и едноставен дизајн е идеална за складирање на сува храна, грицки, кисели краставички, доматна паста, брашно, колачи. Може да се мие во машина за миење садови. Бидејќи телото е стаклено, не се препорачува чување во замрзнувачот. Капацитет: 660ml Димензии на производот: 8,5x8,5x14,5cm
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ044241 Категорија
Погледни кошничка