37472_2.png

КАНИСТЕР РЕИНБОУ Ц-00427 ИНДИГО 1000цц

120.00ден

Стаклена тегла Виножито со елегантен и едноставен дизајн е идеална за складирање на сува храна, грицки, кисели краставички, доматна паста, брашно, колачи. Може да се мие во машина за миење садови. Бидејќи телото е стаклено, не се препорачува чување во замрзнувачот. Капацитет: 1000ml Димензии на производот: 10x10x19,5cm
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ044272 Категории ,
Погледни кошничка