37526_2.png

КАНИСТЕР Ц-00105

90.00ден

Капацитет: 1000ml Материјал: Стакло/пластика Димензии на производот: 10x10x19cm
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ041059 Категорија
Погледни кошничка