37484_2.png

КАНИСТЕР Ц-00446 1000цц

140.00ден

Let's Cook Glass Jar е елегантно дизајниран сад за складирање храна. Идеален за складирање на сува храна, зачини и производи за ужина. Може да се мие рачно. Бидејќи телото е стаклено, не се препорачува чување во замрзнувачот. Капацитет:1000ml Материјал: Стакло/пластика Димензии на производот: 10x10x19,5cm
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ044463 Категорија
Погледни кошничка