33496.png

КАНТА ЗА ОТПАДОЦИ ХИПО Л-00586

110.00ден

Прекрасна корпа за отпадоци, со ротирачки капак која лесно се користи насекаде во домот. Материјал: пластика Капацитет: 1l Ротирачки капак Димензии:24 x10см
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ015869 Категорија
Погледни кошничка