37725.png

КОЛИЧКА ЗА ПЕСОК СЕТ О-7364

450.00ден

Димензии: висина-15см ширина- 20см должина- 56см Материјал: пластика Вклучува три елементи
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ806254 Категории ,
Погледни кошничка