35099.png

КОЛИЧКА 2887

2,100.00ден

Количка со педала Димензии на производот 48x84x38 Достапна и во црвена боја Удобно седло Ротирачки волан Материјал - пластика
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ792887 Категории ,
Погледни кошничка