33452.png

КУТИЈА ЗА ХРАНА Л-00775

90.00ден

Димензии: 7см x 9,7см x 8,7см Материјал: пластика
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ017757 Категорија
Погледни кошничка