33404.png

КУТИЈА ЗА ЧЕТКА ЗА ЗАБИ Л-00319

30.00ден

Димензии: 20 x 2,8 х 6см Материјал: пластика
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ003194 Категорија
Погледни кошничка