37188.png

КУФЕР МАЛ

1,650.00ден

Димензии: 57х37х23см Материјал: пластика Модерен дизајн и добар квалитет Систем за заклучување со патент и шифра за поголема безбедност при патување Рачка за носење, и рачка со прилагодлива висина при возење 4 ротирачки мазни тркала кои се прилагодливи за лесно возење Лесен при транспорт Во внатрешниот дел има додатни два патенти и каиш за прицврстување Достапен во повеќе бои
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ806240-3 Категорија
Погледни кошничка