33373_2.png

КУЈНСКА ЛАЖИЦА Л-00384

70.00ден

Димензии на производ: 28,5x7x7 cm Направено од пластика без БПА, погодна за здравјето.
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ003842 Категории , ,
Погледни кошничка