36536.png

ЛЕЖАЛКА ЗА ПЛАЖА ПП1217

290.00ден

Лежалката има водоотпорна подлога за сончање и лежење на плажа. Се склопува во торба со рачки што ја прави исклучително практична при транспорт. Димензии: 90х180см Достапна зелена, плава и црвена боја!
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ806216 Категорија
Погледни кошничка