28524.png

ЛУЛАШКА Њ63

6,400.00ден

Лулашка тросед Димензии 170х110х153см Димензии на метални шипки - 38x1 - 25x1 - 16/19x0,6мм Материјал за тенди - полиестер 160г / м2 со пвц слој Материјал за седишта - полиестер 160г / м2 Дебелина на перницата - 5 см Достапна во три бои - зелена, сива и кафеава
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ805717 Категории ,
Погледни кошничка