28259.png

ЛУЛАШКА 9023

14,000.00ден

Материјал ратан + платно + метал Димензии 195x10см Достапни бои: кафева - беж перници, бела - сиви перници и црна - беж перници
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ805687 Категории ,
Погледни кошничка