33488.png

ЛУПАЧ Л-00699

40.00ден

Материјал за работна површина: челик Материјал на рачката: пластика имензии: 1,5 x22 x 8,5см Тип на сечилото: челик кое ротира
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ016996 Категорија
Погледни кошничка