17890.png

МАСА Ф60 см Б60Р

2,550.00ден

Маса со сткало во форма на круг Димензии: 60см Изработена од метал и калено стакло Боја: црна
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ805552 Категории ,
Погледни кошничка