17891.png

МАСА 60х60см Б60С

2,550.00ден

Маса со стакло во форма на коцка Димензии: 60х60см Изработена од метал и калено стакло Боја: црна
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ805554 Категории ,
Погледни кошничка