28296.png

МАСА 70*120 ТРН-042-02 ЗЕЛЕНА

1,800.00ден

Пластична маса Метални нози Димензии: 70х120 Боја: зелена
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ805705 Категории ,
Погледни кошничка