28294.png

МАСА 70*120 ТРН-042-05 БЕЛА

1,800.00ден

Пластична маса Метални нози Димензии: 70х120 Боја: бела
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ805703 Категории ,
Погледни кошничка