27180.png

МИКРОБРАНОВА ХБ-8003

8,600.00ден

Моќност 1200W Брзо одмрзнување 6 нивоа на моќност 245 мм ротирачка стаклена плоча Капацитет 20л.
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ027132 Категории ,
Погледни кошничка