27181.png

МИКРОБРАНОВА ХБ-8004

6,800.00ден

моќност 1200W 6 нивоа на моќност капацитет од 20л дигитална контрола сребрено куќиште, бела внатрешност 245 мм ротирачка стаклена плоча класа А брзо одмрзнување 8 функции за автоматско готвење
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ027149 Категории ,
Погледни кошничка