27183.png

МИКРОБРАНОВА ХБ-8005 НГ

7,500.00ден

Моќност 700W Механички принцип на работа 6 нивоа на моќност Капацитет 20л. Брзо одмрзнување
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ027279 Категории ,
Погледни кошничка