23037.png

МИКСЕР СО САД ХБ-3518ВР,РС,ГР

1,610.00ден

Напон: 220-240V 50Hz моќност: 350W 5 брзини Димензии: 18х7х3,5см Ниво на бучава: 46,9 dB Бакарен мотор Содржи маталки и куки Ротирачки сад Лесен за употреба
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ015269 Категории ,
Погледни кошничка