25896.png

МИКСЕР СО САД ХБ-3550АБ

1,490.00ден

НАПОН: 220-240V, 50-60 Hz МОЌНОСТ: 250W 7 БРЗИНИ БАКАРЕН МОТОР НИВО НА БУЧАВА 73 dBA КАПАЦИТЕТ НА САД: 2л. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ028689 Категории ,
Погледни кошничка