27164.png

МИКСЕР СО САД ХБ-7605 АБ

9,500.00ден

Моќност 1000w 220-240v- 50Hz Капацитет 5 литри Сад од не'рѓосувачки челик Додатоци што се одвојуваат Кука за месење, маталка, шпатула 6 брзини Бакарен мотор Димензии 50х40х20 см
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ027736 Категории ,
Погледни кошничка