22865.png

МИКСЕР ХБ-4112 ВР

980.00ден

- Моќност: 250w - Бакарен мотор - Кабел за напојување 2x0,5x1,35m - 7 брзини - Ниво на бучава 73 dba - Лесен за употреба - Лесно се чисти
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ027866 Категории ,
Погледни кошничка