19550.png

МИКСЕР ХБ-4115

1,330.00ден

Моќност 250W Напон: 220-240V -50Hz 5 брзини + турбо брзина Хромирани куки Mотор: 100% бакар Kабел за напојување 2x0,5mm Ниво на бучава 46,9 db
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ016488 Категории ,
Погледни кошничка