32328.png

МИКСЕР ХБ-4210 АБ+ГР

1,200.00ден

Моќност 300w Напон 220-240v 5 брзини Бакарен мотор
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ034871 Категории ,
Погледни кошничка