32950_2.png

НОКШИР АСД159

280.00ден

Материјал: силна издржлива пластика Отстранлив дел за складирање лесен за чистење со капак Димензии: потпирач за грб 36см ширина 33см и должина 29см
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ921596 Категории ,
Погледни кошничка