33407.png

ОРГАНИЗЕР ЗА ФРИЖИДЕР Л-00635

60.00ден

Материјал: пластика Димензии: 9 х 2,95 х 8см Лесно се прицрврстува на полицата во фрижидерот
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ016354 Категорија
Погледни кошничка