33410.png

ОРГАНИЗЕР Л-00707

160.00ден

Организерот има 3 прегради каде можете да ги ставате основните работи без да ги носите еден по еден, и рачка за лесно носење Димензии: 33 x 24 x18см Материјал: пластика
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ017078 Категорија
Погледни кошничка