6818.png

ПАТНА ТОРБИЦА 7112-24

750.00ден

Материјал: платно Димензии на патната торбица средна: 60х32х25см 1 среден патент, два странични и 1 преден 2 странични рачки + една додатна за рамо
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ805138 Категорија
Погледни кошничка