6819.png

ПАТНА ТОРБИЦА 7112-28

850.00ден

Материјал: платно Димензии на патната торбица голема: 67х38х27см 1 среден патент, два странични и 1 преден 2 странични рачки + една додатна за рамо
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ805139 Категорија
Погледни кошничка