27171.png

ПЕГЛА ХБ-7802 МВ

1,470.00ден

Моќност 2200w Напон 230V- 50Hz Керамичкa плоча Вертикална пареа 25 g / min Функција за прскање Функција за самочистење Прилагодување на температурата Резервоар за вода од 400 ml Сад за вода LED светло
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ011087 Категории ,
Погледни кошничка