32331.png

ПЕГЛА ХБ-7810 БЛ

1,260.00ден

Моќност 1000w Копче за прскање со пареа Керамичка основа Прилагодлива рачка до 180 степени Суво пеглање Парење и прскање вода
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ025183 Категории ,
Погледни кошничка