32330.png

ПЕГЛА ХБ-7810 РС

1,260.00ден

Моќност 1000w Копче за прскање со пареа Керамичка основа Прилагодлива рачка до 180 степени Суво пеглање Парење и прскање вода
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ011698 Категории ,
Погледни кошничка