20143.png

ПЕГЛА ХБ-7842МВ

1,750.00ден

Напон 220-240V - 50/60Hz Моќност 2000-230w Резервоар од 300ml
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ027248 Категории ,
Погледни кошничка