13535.png

ПЕГЛА ХБ-7899РЗ

1,540.00ден

Моќност 2300w Капацитет за вода од 400мл Ќерамичка плоча Достпна во две бои
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ025879 Категории ,
Погледни кошничка