33532.png

ПОЛИЦА ЗА БАЊА ЗЕН Л-00647

120.00ден

Материјал: пластика Димензии: 40 х 10,5 х 7см
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ016477 Категорија
Погледни кошничка